loading

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contacts
seozie-img
E-Ticaret SEO ®

İşletmenizi başarıya ulaştıracak daha iyi organik arama sonuçları için fırsatları gözlemliyor olacağız. Rakip Analizi: Rakip E-Ticaret sitelerinin analizi yapacağız ve tarafınıza raporlayacağız.
Site İçi SEO (On-Page SEO):
Hedef Anahtar Kelimeler: Anahtar kelimelerin belirlenmesi ve site içerisinde uygun şekillerde kullanılması zengin içerikler oluşturmak için çok önemlidir. Rich Content olarak da adlandırılan zengin içerikler SEO çalışmalarının önemli noktalarından biridir. Markanız için oluşturacağımız anahtar kelime havuzunu, sayfa başlıklarından görsel tasarımlara kadar site içeriklerinde kullanacağız. Bu şekilde siteniz için organik bir gelişme ve trafik yaratmış olacağız.
Blog İçerikleri:
Teknik çalışmalar tamamlandıktan sonra ürün ve hizmetlerinize uygun olarak siteniz için blog çalışmalarına başlayacağız. Blog yazılarımızda anahtar kelime kullanımına özen göstererek; ne tür içeriklerin talep gördüğüne, hangi başlıkların daha çok arandığına dair analiz yapacağız.
Site Dışı SEO (Off-Page SEO):
Hedef kitleniz ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre uygun backlink çalışmaları ve anahtar kelime uyumlu reklam çalışmaları ile Site İçi SEO çalışmalarını destekleyeceğiz.

E-Ticaret SEO Stratejimiz

E-ticaret websitenizi başarıya ulaştıracak daha iyi organik arama sonuçları için fırsatları gözlemliyor olacağız.
E-ticaret SEO ile en iyi organik arama sonuçlarınızdaki görünürlüğünüzü ve satışlarınızı maksimize etmek için tamamıyla legal ve efektif çözümler üretiyor.

Anahtar Kelime Araştırması

E-ticaret siteniz için yapacağınız yatırımların; verimli ve etkili geri dönüşümler alması adına, hedef kitlenizi en doğru ve net biçimde özetleyecek anahtar kelime araştırması yapıyoruz.

Analiz Kriterleri

Organik trafik, backlink sayısı ve kalitesi, link kaynakları vb. metrikleri analiz ederek e-ticaret web sitenizin E-ticaret SEO performansını en üst seviyede tutuyoruz.

Marka Farkındalığı İnşası

Marka bilinirliğinin güvenilir kaynaklar üzerine kurulması, uzun vadede en kârlı yatırım portföyünü oluşturmaktadır. Bu nedenle güvenilir ve bilinir kaynaklardan markanız için etkileşime açık referanslar sağlıyoruz.

Etik SEO Taktikleri

SEO felsefemiz tamamıyla “beyaz şapka“ olgusu üzerine kuruludur. Uzun vadede online işletmenize en yararlı olacak SEO taktiklerini kurguluyor ve hayata geçiriyoruz.

Etkili İçerik

SEO için temel çalışmalardan birisi de doğru analizlerle oluşturulan kaliteli içeriklerdir. Editör kadromuz; ürünleriniz, site kategorileriniz ve blog sayfalarınız için SEO uyumlu içerikleri üretmekten keyif alıyor.

Tutarlılık & Şeffaflık

Tüm çalışmalarımızda, tutarlılık ve şeffaflık felsefelerini temel almaktayız. Bu nedenle etkileşimci, kararlı ve paylaşımcı ruhumuzu en iyi şekilde yansıtacak çeşitli proje yönetim araçları kullanıyoruz.

E-Ticaret SEO Çalışmalarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İnternet kullanımının yayılmasıyla birlikte e-ticaret siteleri de büyük bir artış göstermiştir. Yoğun bir rekabetin olduğu bu alanda, rakiplerin önüne geçilebilmesi ancak başarılı SEO çalışmaları ile gerçekleştirilebilir. Bu nedenle e-ticaret SEO nedir, sorusu bu kadar çok karşımıza çıkmaktadır.
E-ticaret siteleri üzerinde yapılan SEO çalışmalarının tam olarak anlaşılabilmesi için bu çalışmaların firmaya sağladığı avantajların net olarak bilinmesi gerekir. Bunlar kısaca şu şekilde sıralanabilir:
* Geleneksel reklam çalışmalarının maliyeti oldukça yüksektir. Oysaki SEO çalışmaları ile bu tür reklam ve tanıtım faaliyetlerine gerek kalmaz ve reklam maliyetinde dikkat çekici bir düşüş yaşanır.
* Arama motorları üzerinden web sitesine gelen organik ziyaretçi sayısında büyük artış yaşanır. Böylece satışların arttırılması ve firmanın gelişmesi sağlanır.
* Özellikle ürün sayfalarında yapılan SEO çalışmaları, hedef kitleye ve mevcut müşterilere erişimi sağlayarak satışları arttırır.