S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Tüm ürünlerimizi ürün detay bölümünden sistem üzerinden satın al butonu yardımı satın alabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek veya iletişim bölümünden bize ulaşarak form doldurmadan satın alma yapabilirsiniz.

Tüm kurulumlar tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Satın alam sonrası sizinle iletişime geçilerek istediğiniz yere kurulumu ücretsiz şekilde yapabiliyoruz. Kurulumunu kendiniz yapmak isterseniz size gönderilen dosyaların içerisinde kurulum.txt dosyası ile çok basit olarak kurulumu yapabilirsiniz.

Tarafımızdan aldığınız tüm yazılımlarda süre limiti olmaksızın her konuda desteği ücretsiz olarak alabilirsiniz. Hatta bunların yanında küçük düzenlemeleri ücretsiz olarak yapmaktayız.

Satışını yaptığımız her sistemde istediğiniz özellikler eklenebilmektedir. Fiyat ve zaman almak için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ödemeler Havale EFT olarak yapılmaktadır. Satın alma işlemi sonrası iletişime geçildiğinde ödeme bilgileri size gönderilecektir.

Sistemlerimiz tamamı full açık kaynaktır. O sebeple tek sefer ödeme ile ömür boyu ve sınırsız alan adında kullanım hakkına sahip olacaksınız.

Cevap : Hayır. Tamamen kendi özgün sistemimizdir.

Evet. Tüm banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemi entegrasyonları aktif durumdadır. Başvurunuz ilgili kurum tarafından onaylandığında panelden ayarları yaparak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evet, paketiniz destekliyorsa N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Cimri, Akakçe gibi tüm pazar alanı ve karşılaştırma sistemlerine uygun formatta xml çıktısı alabilirsiniz.

Evet, paketiniz destekliyorsa N11, Gittigidiyor sistemleri ile Softtr sistemi tam entegre çalışmaktadır. Sitenize eklediğiniz ürünleri n11, gittigidiyor mağazalarınızda kolaylıka ve otomatik olarak yayınlayabilir, siparişleri tek panelden yönetibilirsiniz.

Kurulum ücreti ilk yıldır. Sonraki yıllar için yıllık yenileme/hizmet uzatma ücreti 450TL+KDV dir. Ssl sertifikası , haftalık yedekleme, barındırma ve teknik destek hizmetlerini kapsar. 1 yılın sonunda yenileme/hizmet uzatma ücreti 15 gün kala , 7 gün kala, son gün ve 1 gün geçtikten sonra toplam 4 SMS ve 4 email ile bilgi gönderilir. Bilgilendirmelere rağmen yenileme yapmayan müşterinın artık çalışmaya devam etmeyeceği göz önünde bulundurularak 1 hafta içerisinde sistem tamamen silinir. Müşteri site yayındayken istediği zaman excel formatında üyeleri, siparişleri, ürünleri çıktı olarak gün gün indirebilir.

Evet, kontrol panelinizde yer alan css yönetimi modülü ile css dosyalarında dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

Evet, paketiniz destekliyorsa farklı tedarikçilerden otomatik ürün çekimi yapabilirsiniz. Her xml linki bir hakka denk gelir. Örneğin bir tedarikçinin çok fazla ürünü olduğu için xml leri 3 parça linke bölüyorsa, bu sizin 3 xml hakkınızı tüketir. - Her bir xml linkinde maksimum 10 bin ürün çekilir, - Bir site maksimum 10 adet xml alabilir.

Faturanız kurulumun hemen ardından e-fatura olarak otomatik oluşturulur e-posta adresinize pdf olarak iletilir.

Hayır, mevcut faturanızın boyutları, tekli veya 3 lü ya da 4 lü olması hiç farketmez. Fatura tasarım yönetimi ile kendi faturanıza uygun şablon oluşturarak faturanızı kolayaca sistem üzerinden kesebilirsiniz.

Hayır, noktalı veya dijital farketmez, her yazıcıya göre şablon oluşturabilirsiniz.

1 Milyon ürün de sergileyebilir, sanki sistemde 10 ürün varmış gibi işlem yapabilirsiniz.